Munkaskogsgården
 

Kontakt

Munkaskogsgården är en förening med medlemmar från församlingarna i Habo i huvudsak.

De lokala församlingarna behöver inte ta något ekonomiskt ansvar, föreningen sköter sig själv.

Du som är intresserad och tycker det är viktigt att Munkaskogsgården finns kvar och utvecklas positivt kan bli medlem och vara med att forma framtidens Munkaskogsgård. Det går också bra att bara vara passiv medlem.

Du kan ta kontakt med någon av oss i styrelsen eller bara betala in på post eller bankgiro. Du kan också klicka på knappen Bli medlem, och lägga in dina uppgifter så tar vi kontakt med dig. Glöm inte att skriva ditt/era namn och e-mail adress på inbetalningskortet eller i meddelanderutan om du använder Internet.

Hoppas vi hör av dig.

Hälsningar
Styrelsen gm.
Kenneth Dahlgren
Ordf.

Ordförande

20140614_160927besk.jpg

Kenneth Dahlgren
Kenneth@munkaskogsgarden.se
070 552 18 17

Sekreterare

PICT0059int.jpg

Yngve Lundgren
Yngve@munkaskogsgarden.se
036 412 78

Kassör och Bokningsansvarig

Forratt034.jpg Ingegerd Arphult
ingegerd@munkaskogsgarden.se

Bokning tel 0736-171194

Ledamot / Föreståndare

PICT0047int.jpg Leif Nilsson

leif@munkaskogsgarden.se
Föreståndare tel 070-813 17 94

Ledamot

PICT0050fem.jpg Ingemar Bohman
ingemar.bohman@gmail.com
Tel 036-409 76

Ledamot

PICT0054int.jpg Vera Liljegren

Per.Liljegren@home.se
Tel 036-462 07

Föreståndare

PICT1092int.jpg Kerstin Nilsson

Hem Tel 036-407 22

Ledamot

CIMG0364besk.jpg Kent Arphult

kent.arphult@telia.com
070-6733138
Tel 036-405 63

Ledamot

Anders Almfors

Suppleant/ ersättare

P8100004b.jpg Egon
Gunnarsson

egon.gunnarsson@qle.se
Tel 036-13 81 38

Suppleant/ersättare

Olausson.jpg Jörgen Olausson

jorgen.olausson@telia.com
Tel 036-31 03 25

Senast uppdaterad 160514